O nás

U nás v PROSPECTEA se stalo tradicí, že naše produkty vycházejí ze života a z potřeb našich klientů.  Jako marketéři  a píaristé  se potkáváme s našimi klienty, řešíme marketing a PR v jejich firmách a za léta praxe se krystalizují i naše služby a produkty.

Vybrušujeme je tak, aby skutečně fungovaly, a pokud k našim tipům a radám nenacházíme vhodné nástroje, pustíme se do jejich tvorby a realizace sami. Zdroj našich myšlenek přetavíme do smysluplného produktu a obklopíme se profesionály, kteří to s námi dotáhnou k dokonalosti.

Stejně tak tomu bylo i v případě našeho prvního firemního časopisu.  S jasnou myšlenkou potřeby vytvořit tento PR nástroj vznikla v naší firmě samostatná realizační skupina. Od té doby uplynulo už hodně času, zrealizovali jsme na klíč desítky časopisů a jsme nadšení s každým novým číslem. Jednoznačně se nám potvrzuje, že tento a další naše produkty jsou funkční PR média a skvělé doplňky k ostatním marketingovým a PR aktivitám ve firmě. Navíc naplňují účel naší firmy:

„Účelem společnosti PROSPECTEA Česká republika je pomoci klientům vytvořit a zavést do praxe efektivní a účinné PR a marketingové nástroje, které vybudují skvělý vztah s veřejností, důvěru, vytvoří poptávku a následně způsobí růst jejich tržeb. S výsledkem spolupráce jsme spokojeni ve chvíli, kdy náš klient má PR a marketingové nástroje, které mu zajistí dlouhodobé přežití.“

PROČ S NÁMI?

Nepatříme mezi největší hráče na trhu, ale o to víc se snažíme. I přesto, že jsou v našem týmu profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a celkový výsledný produkt je na velmi vysoké úrovni, naše kalkulace je férová.

Pokud tedy hledáte média, která vás odliší od konkurence, polidští vás a chybí ve vaší PR a marketingové mozaice, jste u nás správně. Pojďte s námi na oběd a zjistěte více o tom, co vám může přinést váš vlastní firemní časopis, firemní profil, e-booksprávný obsah.

Těšíme se

Tým PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.

155Vydaných časopisů

2544Vyprodukovaných stran

514600Realizovaných výtisků

9656400Vytištěných stran

 

 

Náš tým

 

Zdeňka Škochová, výkonná ředitelka

Zdeňka byla na startu produkování PR materiálů pro naše klienty. Vytvořila profesionální tým redaktorů, korektorů, grafiků, copywriterů a produkčních manažerů, potřebný pro hladký průběh projektu na klíč.
Je u startu každé zakázky. Na základě představ a potřeb klienta připraví strategii, která odpovídá jeho požadavkům. Sestaví tým, který má danou zakázku na starost a následně dohlíží na jeho realizaci.
Pod jejím vedením byly již vyprodukovány desítky firemních časopisů. Je konzultantka a nadšenkyně do vytváření PR obsahu. Pracuje s myšlenkou, že produkce pozitivního obsahu firmám, které mají co říci a mají za sebou hodnotný produkt nebo službu, je cesta, jak potvrdit jejich dobrou práci uvnitř i venku firmy. Čím více takového obsahu bude, tím budou mít firmy pevnější základnu pro svůj rozvoj. S dobrou komunikací a dobrými vztahy je život příjemnější.

 

Pavla Piknerová, asistentka marketingu a prodeje

Pavla má na starosti chod kanceláře, komunikaci s klienty, spravuje firemní web a sociální sítě. Připravuje e-mailové kampaně. Přemýšlí, jak pomoci v tom, aby se obchody hýbaly. Podporuje firemní marketing.

 

 

 

 

 

 

Denisa Kmeťová, produkční manažerka

Denisa řídí produkci PR materiálů a je tady pro vás. Je dalším pevným bodem našeho týmu a skutečným profesionálem ve své práci. Má za sebou desítky firemních časopisů a dalších materiálů, které jsou chloubou nejen našich klientů, ale také naší.

 

 

 

 

 

Gabriela Pšeničková, produkční manažerka a on-line specialista

Gabrielu provází novinařina a produkční práce již od střední školy. Následně se kvalifikovala i v oblasti on-line marketingu. Jsme rádi, že své 18leté zkušenosti může uplatnit právě u nás. Můžete si být jistí, že má váš projekt pevně ve svých rukách od začátku do konce.

 

 

 

 

 

Jana Kollner, produkční manažerka

Jana vás provede celým vaším projektem s péčí, která je jí vlastní. S produkcí je spojen celý její profesní život a svou práci má opravdu ráda. Kdykoliv se na ni obrátíte, udělá všechno pro to, aby vám vyšla vstříc.

 

 

 

 

 

 

Další členové našeho týmu jsou profesionální grafici, redaktoři, copywriteři, korektoři a kreativci.

Print