O nás

PROČ TO DĚLÁME?

Už od roku 2010 tvoříme firemní média pro společnosti, které dodávají hodnotné produkty nebo služby. Jsou nám blízké lidsky a mají světu co říct. Prostřednictvím těchto médií šíříme kvalitní obsah, díky kterému si naši klienti přitáhnou ty správné zákazníky i zaměstnance a budují s nimi skvělé vztahy. To jim přináší větší prosperitu.

Věříme, že dobrá komunikace a dobré vztahy zlepšují životy nás všech.

NAŠE VIZE

Lepší podnikatelské prostředí i mezilidské vztahy v Česku.

PROČ S NÁMI?

Nepatříme mezi největší hráče na trhu, ale o to víc se snažíme. I přesto, že jsou v našem týmu profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a výsledek naší práce je na velmi vysoké úrovni, naše kalkulace je férová.

Pokud hledáte média, která vás odliší od konkurence a přitáhnou pozornost, jste u nás správně. Pojďte s námi na oběd a zjistěte, co vám může přinést váš vlastní firemní časopis, firemní profil, e-booksprávný obsah.

Těšíme se

 


ZÍSKALI JSME PRESTIŽNÍ OCENĚNÍ ZLATÝ STŘEDNÍK

Firemní časopisy z naší dílny získaly prestižní ocenění v soutěži Zlatý středník, tradičním klání firemních tištěných i digitálních médií a komunikačních projektů.

  • V roce 2014 získal firemní časopis společnosti GUMEX, Géčko, 1. místo jako Nejlepší firemní periodikum v sektoru: Průmysl a strojírenství. Tentýž časopis získal také 3. místo v kategorii Nejlepší B2B časopis.
  • V roce 2012 porota soutěže pozitivně ohodnotila firemní časopis UOL Revue společnosti Účetnictví online s.r.o. Časopis získal razítko profesionální úrovně v kategorii Nejlepší B2B časopis. 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svou práci děláme s láskou, zaujetím a s citem pro detail. Největším oceněním je pro nás spokojenost našich klientů. Jejich slova si můžete přečíst v referencích.

267Vydaných časopisů

4256Vyprodukovaných stran

763000Realizovaných výtisků

13844400Vytištěných stran

 

 

Přečtěte si náš časopis RENESANCE FIREMNÍCH ČASOPISŮ

Renesance firemních časopisů č. 2

Renesance firemních časopisů č. 1

 


Náš tým

 

Zdeňka Škochová, výkonná ředitelka

Zdeňka byla na startu produkování PR materiálů pro naše klienty. Vytvořila profesionální tým redaktorů, korektorů, grafiků, copywriterů a produkčních manažerů, potřebný pro hladký průběh projektu na klíč.
Je u startu každé zakázky. Na základě představ a potřeb klienta připraví strategii, která odpovídá jeho požadavkům. Sestaví tým, který má danou zakázku na starost a následně dohlíží na jeho realizaci.
Pod jejím vedením byly již vyprodukovány stovky firemních časopisů. Je konzultantka a nadšenkyně do vytváření PR obsahu. Pracuje s myšlenkou, že produkce pozitivního obsahu firmám, které mají co říci a mají za sebou hodnotný produkt nebo službu, je cesta, jak potvrdit jejich dobrou práci uvnitř i venku firmy. Čím více takového obsahu bude, tím budou mít firmy pevnější základnu pro svůj rozvoj. S dobrou komunikací a dobrými vztahy je život příjemnější.

 

Denisa Kmeťová, produkční manažerka

Denisa řídí produkci PR materiálů a je tady pro vás. Je dalším pevným bodem našeho týmu a skutečným profesionálem ve své práci. Má za sebou desítky firemních časopisů a dalších materiálů, které jsou chloubou nejen našich klientů, ale také naší.

 

 

 

 

 

Gabriela Pšeničková, produkční manažerka a on-line specialista

Gabrielu provází novinařina a produkční práce již od střední školy. Následně se kvalifikovala i v oblasti on-line marketingu. Jsme rádi, že své 18leté zkušenosti může uplatnit právě u nás. Můžete si být jistí, že má váš projekt pevně ve svých rukách od začátku do konce.

 

 

 

 

 

Jana Kollner, produkční manažerka

Jana vás provede celým vaším projektem s péčí, která je jí vlastní. S produkcí je spojen celý její profesní život a svou práci má opravdu ráda. Kdykoliv se na ni obrátíte, udělá všechno pro to, aby vám vyšla vstříc.

 

 

 

 

 

 

Další členové našeho týmu jsou profesionální grafici, redaktoři, copywriteři, korektoři a kreativci.