O nás

PROČ TO DĚLÁME?

Tvoříme firemní média pro společnosti, které dodávají hodnotné produkty nebo služby. Jsou nám blízké lidsky a mají světu co říct. Prostřednictvím těchto médií šíříme kvalitní obsah, díky kterému si naši klienti přitáhnou ty správné zákazníky i zaměstnance a budují s nimi skvělé vztahy. To jim přináší větší prosperitu.

Věříme, že dobrá komunikace a dobré vztahy zlepšují životy nás všech.

PROČ S NÁMI?

Nepatříme mezi největší hráče na trhu, ale o to víc se snažíme. I přesto, že jsou v našem týmu profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a celkový výsledný produkt je na velmi vysoké úrovni, naše kalkulace je férová.

Pokud tedy hledáte média, která vás odliší od konkurence, jste u nás správně. Pojďte s námi na oběd a zjistěte více o tom, co vám může přinést váš vlastní firemní časopis, firemní profil, e-booksprávný obsah.

Těšíme se

Tým PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.

198Vydaných časopisů

3168Vyprodukovaných stran

616700Realizovaných výtisků

11430400Vytištěných stran

 

 

Náš tým

 

Zdeňka Škochová, výkonná ředitelka

Zdeňka byla na startu produkování PR materiálů pro naše klienty. Vytvořila profesionální tým redaktorů, korektorů, grafiků, copywriterů a produkčních manažerů, potřebný pro hladký průběh projektu na klíč.
Je u startu každé zakázky. Na základě představ a potřeb klienta připraví strategii, která odpovídá jeho požadavkům. Sestaví tým, který má danou zakázku na starost a následně dohlíží na jeho realizaci.
Pod jejím vedením byly již vyprodukovány desítky firemních časopisů. Je konzultantka a nadšenkyně do vytváření PR obsahu. Pracuje s myšlenkou, že produkce pozitivního obsahu firmám, které mají co říci a mají za sebou hodnotný produkt nebo službu, je cesta, jak potvrdit jejich dobrou práci uvnitř i venku firmy. Čím více takového obsahu bude, tím budou mít firmy pevnější základnu pro svůj rozvoj. S dobrou komunikací a dobrými vztahy je život příjemnější.

 

Pavla Piknerová, asistentka marketingu a prodeje

Pavla má na starosti chod kanceláře, komunikaci s klienty, spravuje firemní web a sociální sítě. Připravuje e-mailové kampaně. Přemýšlí, jak pomoci v tom, aby se obchody hýbaly. Podporuje firemní marketing.

 

 

 

 

 

 

Denisa Kmeťová, produkční manažerka

Denisa řídí produkci PR materiálů a je tady pro vás. Je dalším pevným bodem našeho týmu a skutečným profesionálem ve své práci. Má za sebou desítky firemních časopisů a dalších materiálů, které jsou chloubou nejen našich klientů, ale také naší.

 

 

 

 

 

Gabriela Pšeničková, produkční manažerka a on-line specialista

Gabrielu provází novinařina a produkční práce již od střední školy. Následně se kvalifikovala i v oblasti on-line marketingu. Jsme rádi, že své 18leté zkušenosti může uplatnit právě u nás. Můžete si být jistí, že má váš projekt pevně ve svých rukách od začátku do konce.

 

 

 

 

 

Jana Kollner, produkční manažerka

Jana vás provede celým vaším projektem s péčí, která je jí vlastní. S produkcí je spojen celý její profesní život a svou práci má opravdu ráda. Kdykoliv se na ni obrátíte, udělá všechno pro to, aby vám vyšla vstříc.

 

 

 

 

 

 

Další členové našeho týmu jsou profesionální grafici, redaktoři, copywriteři, korektoři a kreativci.

Print