O technice

NÁŠ KAMPOS

„Časopis NÁŠ KAMPOS by měl mluvit za nás za všechny a měli bychom si ho tvořit MY všichni. Věřím, že bude přinášet naše zážitky, přání, nápady a sdílení zkušeností a radostí všedního dne…“ říká zakladatel společnosti KAMPOS, s.r.o. pan Stanislav Sehnal zaměstnancům, kterým je tento čtvrtletník určený. Nás v PROSPECTEE těší, že můžeme být u toho.


Feeder

Feeder

Vedení společnosti Suntel Czech s.r.o. a Backbone s.r.o. vydává spolu s námi interní firemní noviny FEEDER. Mají za cíl pravidelně všechny z týmu informovat o aktuálním dění ve firmě a představovat zajímavé projekty, ukazovat úspěchy i upozorňovat na strasti, s nimiž se každý den potýkají.

 

Backbone

Jak vaše firma roste a kolegy máte v různých částech Čech i Evropy, přijde vám vhod médium, které rozproudí komunikaci mezi jednotlivými články řetězu. I to byl důvod, proč se společnost Backbone rozhodla začít vydávat svoje interní noviny BackNews. Je to místo, kde se představí úspěšní kolegové a parťáci i projekty a novinky týkající se chodu společnosti.

 

Géčko

Časopis Géčko je průvodcem (nejen) světem hadic a těsnění. Společnost GUMEX, spol. s r.o. vám v každém čísle představí svoje produkty a služby, novinku ze společnosti, podíváte se do výroby a dozvíte se zajímavé informace od spokojených klientů i zaměstnanců. Cílem tvorby obsahu je budovat důvěru a generovat poptávky.

 

 

Technoviny

Jak už název napovídá, Technoviny patří do světa techniky, a to přesně do světa průmyslová chemie, lepidel, odmašťovačů a elektrod. Jedná se o magazín společnosti Tech-lit s.r.o. Časopis obsahuje vedle české verze i verzi slovenskou.  Rubrika Technovinky vám představí novinky ze světa průmyslu, zjistíte, kdo je kdo ve firmě a koumák Vojta v každém čísle otestuje výrobek společnosti Tech-lit s.r.o.

 

AKP MAGAZÍN

V roce 2016 se rozhodla pro firemní časopis společnost AKP spol. s r.o. Tímto si dala dárek k oslavě 25. výročí působení na trhu s aplikační a postřikovou technikou. Prostřednictvím svého časopisu předává svým zákazníkům informace nejen o technických novinkách, ale i tématech, která jsou pro zemědělce důležitá a užitečná. V rámci budování důvěry tato společnost také seznamuje zákazníky se svými dodavateli produktů a služeb.

Ve výškách s Carl Stahl

Společnost Carl Stahl vydává firemní časopis Ve výškách. Časopis obsahuje rubriky ze života firmy i zkušenosti přímo z praxe. Provede vás po světě, kde všude se můžete setkat s jejich produkty a komplexními službami v oblasti lanové, zdvihací, bezpečnostní a vázací techniky.


ADOVINY

Časopis ADOVINY je firemním periodikem společnosti AGROAD, s.r.o. Oborově se zaměřuje na segment oprav zemědělských strojů. Přináší užitečné rady a tipy pro nákup techniky, opravy, údržbu a nákup náhradních dílů. Inspirovat se můžete střípky ze života firmy a nechybí fotografie miláčků na velkých kolech.

Adoviny 1

OCHUTNÁVKA Z ČASOPISU ADOVINY č. 1

Adoviny kolaz

K – NEWS

Magazín ze světa výsekových forem K-News patří společnosti Karel Kaňák, s.r.o. Zajímavostí je, že vedle české připravujeme i maďarskou verzi. V každém čísle najdete několik aktualit z oboru, rozhovor s klientem i zaměstnancem a součástí každého čísla je i poradna pro zákazníka.

 

Světlovody

Jak už je z názvu zřejmé, časopis společnosti Lightway s.r.o. se zabývá hlavně světlovody. Můžete si přečíst recenze spokojených klientů, novinky a zajímavé informace z oboru a nechybí ani pohled do „zákulisí“ firmy.