Brožury

Firemní brožura je médium, kde je celý prostor jenom váš. Nemusíte se prát s konkurencí o pozornost. V tištěné podobě je to vaše fyzická přítomnost u cílové skupiny.

Má za cíl představit vaše služby, produkty, firmu, významnou událost.

Chcete brožuru, která zlepší vaše spojení se zákazníky nebo zaměstnanci? Obraťte se na nás,víme, jak na to.

 

VETOS group s.r.o. 25 let s vámi

Brožura k výročí založení firmy

Po čtvrtstoletí podnikání je čas se ohlédnout, ale zároveň nezastavovat a hledět dopředu. V brožuře k tomuto výročí jsme vedli rozhovory s oběma majiteli firmy ale i s jejich dodavateli, zákazníky a zaměstnanci. Ohlédli jsme se za realizovanými zakázkami a zároveň připomněli, kam společnost směřuje, jaké jsou jejich vize a plány. Zazněla i mnohá poděkování a přání do dalších 25 let.

 

 

 

 

5 KEYS TO SUCCESSFUL RECRUITMENT AND HIRING

Cizojazyčná brožura společnosti Performia International AB

Ve spolupráci se společností Performia International AB jsme připravili dvacetistránkovou brožuru na téma úspěšného přijímacího pohovoru. Tato brožura vycházela z již realizované české předlohy, ale je aktualizovaná a přizpůsobená anglicky mluvícím zákazníkům po celém světě.

Performia dodala odborný obsah a jaká byla naše práce? Řídili a koordinovali jsme celý projekt, zajišťovali korektury, grafické zpracování, přípravu tiskových dat i elektronické verze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE
PROPAGAČNÍ BROŽURA SPOLEČNOSTI QUANDA

Společnost Quanda International s.r.o. vyvinula sofistikovaný nástroj, který unikátně kombinuje webové formuláře, hromadné e-maily a online dotazníky s možností přímého propojení s CRM systémy. Quanda ve své brožuře představuje systém marketingové automatizace, která pošle váš e-mail marketing do nové dimenze. Postará se o to, aby se dostal správný obsah správným lidem ve správnou chvíli… A teď už doopravdy!

 

 

 

 

Propagační brožury Španělské kanceláře pro cestovní ruch pro střední Evropu

Španělská kancelář pro cestovní ruch pro střední Evropu se sídlem ve Vídni připravila tři brožury plné krásných fotografií a zajímavých textů v českém jazyce, aby tak přiblížila Španělsko i českým cestovatelům.

Španělsko gneralKulturní trasy titul web50 zážitků titul web

 

Vytvoříme firemní brožuru i pro vás. Zavolejte nebo napište.