O službách

UOL REVUE

Světem účetnictví vás provede časopis UOL Revue. Chcete se dozvědět, co vás v účetnictví čeká a nemine? Na co byste se měli připravit? Pak je časopis přesně pro Vás. Přečtete si několik odborných článků, rozhovorů, jak s klienty tak spokojenými zaměstnanci. A v neposlední řadě se dozvíte novinky a inovace v účetním systému samotné firmy. Společnost UOL se rozrůstá i za hranice.

UOL-Revue-41_titulka

 

Explicit magazín

Společnost EXPLICIT INVEST s.r.o. vznikla z prostého důvodu: „Chtěli jsme změnit pohled na finanční plánování v Česku, optimalizovat výdaje našich klientů a postupně zvyšovat celkovou životní úroveň.“, říkají její zakladatelé. V mozaice aktivit týkajících se vzdělávání a péče o své klienty má své místo i pro klientský tištěný čtvrtletník #jsmeEXPLICIT magazín. Je plný informací z oblasti investic i realit podaných v souvislostech, srozumitelně a lidsky.

SYNERGY MAGAZINE

Spolu se společností Synergy Club s.r.o., jež provozuje fitness a wellness club SYNERGY CLUB ANDĚL, vydáváme firemní časopis Synergy Magazine. Je to další benefit pro jejich členy. Možnost, jak se navzájem ještě lépe poznat a nechat se inspirovat. Hlavními tématy jsou sport, posilování, relaxace, správné stravování a představení členů. Nechte se ke zdravému životnímu stylu inspirovat i vy.

Magazín SPČR – MODERNÍ PERSONALISTA

Čtenáře Magazínu SPČR – moderní personalista spojuje zájem o personalistiku, práci s lidmi a také neustálé učení se novým dovednostem. Tomu odpovídá i náplň časopisu, který představuje aktivity i členy svazu a nezapomíná na odborný obsah se zajímavými tématy z oblasti HR.

SPCR Titulka

Lite magazín

Magazín jazykové školy LITE vám odhalí nejen zajímavosti ze světa anglického jazyka, ale také vám například nastíní její historii. V každém čísle na vás čeká několik zajímavých rozhovorů jak s lektory tak i spokojenými studenty. Nahlédnete do samotného dění školy a v neposlední řadě vás naučí několik slovíček či frází.

 

PRINT PARTNERS REVUE

Do světa kancelářského tisku vás zavede časopis Print Partners Revue. Vedle rozhovoru si přečtete odborné články k určitému tématu, představí se novinky a aktuality. A dočkáte se i případových studií.

 

Můj domov

Časopis úklidové společnosti Ksena, spol. s r.o. vám představí své zaměstnance, kteří vám odhalí, co je na jejich práci nejvíce baví a co jim dělá radost. Nechybí ani rozhovory se spokojenými klienty. Můžete si přečíst, čemu se přesně společnost Ksena s.r.o věnuje, co je jejich cílem a jaké mají vize do budoucna.

 

BASIC

Basic, tak se jmenuje časopis stejnojmenné základní a mateřské školy. Dozvíte se v něm, kdo děti učí, můžete si prohlédnout fotky ze života školy a v každém čísle nechybí ani zajímavý rozhovor. Rozebereme odborné téma a na školu se podíváme očima rodičů.