Markeťák za polovinu

Potřebujete někoho, kdo vám pomůže ve firmě s marketingem a nezabere vám další židli v kanceláři? Někoho, kdo bude připravovat e-mailové kampaně, aktualizovat webové stránky, připravovat a zveřejňovat příspěvky na Facebooku? A hlavně – bude mít vše pod kontrolou?

Potom jsme tady pro vás!

Jsme pro vás jako stvoření, pokud:

– víte, co chcete komunikovat, ale nemáte nikoho, kdo by se tomu věnoval;
– nevíte přesně, co komunikovat, a nemáte nikoho, kdo by se tomu věnoval;
– nechcete na pozici markeťáka zaměstnávat člověka, protože to u vás není na celý úvazek a nechcete to řešit kumulovanou pozicí;
– máte svého markeťáka, který ví, co chcete komunikovat, ale nemá už kapacitu, aby jednotlivé kroky realizoval.

 

Marketak tarif START Marketak tarif MEDIUM Marketak tarif FULL

 

Možná si nejste jistí, zda jsme my ti praví, abychom u vás konzultovali nebo vám dodávali související služby markeťáka.

Vyplňte naši PR a marketingovou analýzu. My ji vyhodnotíme a zdarma vám na e-mail odešleme až 20 stran praktických tipů, jak zlepšit vaše PR a marketing. Nebo si zvolte variantu osobní úvodní dvouhodinové konzultace s vyhodnocením analýzy. Cena je 1 500 Kč (+ DPH) a navíc si odnesete 7 klíčových doporučení, která odstartují váš marketing a PR.

Z vyhodnocené analýzy, popřípadě z osobního setkání zjistíte, zda jsou naše názory a přístup k řešení PR a marketingu v souladu s vašimi představami a očekáváními. Potom pro vás bude snadnější rozhodnout se, zda budete pokračovat ve spolupráci s námi, nebo si ponecháte vyhodnocení a budete doporučené kroky realizovat sami. Rozhodnutí je zcela na vás a vyplněním analýzy se k ničemu nezavazujete.