Umíme firemní časopisy! Proč byste ho měli chtít i vy?

Vydali jsme již více než 170 firemních časopisů a publikovali 580 000 výtisků. Naše časopisy získaly ocenění v celorepublikové soutěži firemních médií Zlatý středník. Spokojenost našich klientů je 92,5 %.

 

Co přináší našim klientům jejich vlastní firemní časopis

Pozornost zákazníka či zaměstnance až na 25 minut. Žádné jiné médium nemá takový dopad. Skvělé PR a důvěryhodnost. Pravidelná dávka obsahu mění povědomí o produktu, službě a o společnosti v porozumění a zájem. Je to něco hodnotného a fyzického, co odlišuje od konkurence a udržuje firmu na pozici odborníka v oboru. Zároveň je to i nástroj, který otevírá dveře k novým zákazníkům.

Proč to děláme

Tvoříme firemní média pro společnosti, které dodávají hodnotné produkty nebo služby. Jsou nám blízké lidsky a mají světu co říct. Prostřednictvím těchto médií šíříme kvalitní obsah, díky kterému si naši klienti přitáhnou ty správné zákazníky i zaměstnance a budují s nimi skvělé vztahy. To jim přináší větší prosperitu.
Věříme, že dobrá komunikace a dobré vztahy zlepšují životy nás všech.
 

Chcete i vy využívat všechny výhody, které firemní časopis přináší? Pojďte si s námi popovídat o vašem firemním časopise. Využijte dvouhodinovou konzultaci zdarma! Zveme vás na kávu.

 

 

Reference od našich klientů:

Backbone s.r.o. – časopis BackNews
Celková spolupráce s Janou (se kterou jsem v nejužším kontaktu při realizaci časopisu) je skvělá a jsem moc ráda, že komunikuji zrovna s ní 😊 Myslím, že jsme si veškeré procesy jsme nastavily tak, aby to vyhovovalo nám oběma.

Gumex, spol. s r.o. – časopis Géčko
„Jsem velmi spokojená s prací celého týmu paní Denisy na slovenské verzi našeho firemního časopisu. Ráda bych touto cestou proto poděkovala za rychlou reakci na mé dotazy či připomínky panu překladateli, který se ke každé nejasnosti velmi rychle vyjádřil.“

LITE Praha – časopis LITE Magazine
„Paní Denisa a pan grafik byli úžasní, moc děkujeme za jejich přístup a práci. Jsme velmi spokojení.

Synergy Club s.r.o. – časopis Synergy Magazine
„Jsme spokojeni především s celkovým výsledkem, Synergy Magazine má již svůj vlastní koncept a styl díky kterému je každé číslo osobité, ale zároveň vidět, že je naše. Děkujeme za grafiku, společná fotka, kde se postavy odmontovávali, se povedla!“ 

HCA Brno – časopis Manažment v praxi
„Byli jsme spokojení. Odezva byla vždy velmi rychlá a nápomocná. Velmi nám pomohlo, že spoustu věcí nám Prospectea pomohla vyřešit sama – ať už Denisa, nebo Zdeňka. Poslali jsme text a vy sami jste chodili s nápady, jak by se z něj dal udělat krásný text do našeho článku/rozhovoru atd. To nám moc pomohlo, protože to hodně urychlilo celý běh. Pokud bych to totiž měla nejdřív celé vymýšlet a až potom posílat do Prospectea, tak by se ta celá tvorba posunula klidně i o pár týdnů. Tímto mi tu práci hodně ulehčili.“

 

FB/firemní časopisy: https://www.facebook.com/firemnicasopisy.cz/

FB/prospectea: https://www.facebook.com/prospectea.cz/