O nás

U nás v PROSPECTEA se stalo tradicí, že naše produkty vycházejí ze života a z potřeb našich klientů.  Jako marketéři  a píaristé  se potkáváme s našimi klienty, řešíme marketing a PR v jejich firmách a za léta praxe se krystalizují i naše služby a produkty.

Vybrušujeme je tak, aby skutečně fungovaly, a pokud k našim tipům a radám nenacházíme vhodné nástroje, pustíme se do jejich tvorby a realizace sami. Zdroj našich myšlenek přetavíme do smysluplného produktu a obklopíme se profesionály, kteří to s námi dotáhnou k dokonalosti.

Stejně tak tomu bylo i v případě našeho prvního firemního časopisu.  S jasnou myšlenkou potřeby vytvořit tento PR nástroj vznikla v naší firmě samostatná realizační skupina. Od té doby uplynulo už hodně času, zrealizovali jsme na klíč desítky časopisů a jsme nadšení s každým novým číslem. Jednoznačně se nám potvrzuje, že tento a další naše produkty jsou funkční PR média a skvělé doplňky k ostatním marketingovým a PR aktivitám ve firmě. Navíc naplňují účel naší firmy:

„Účelem společnosti PROSPECTEA Česká republika je pomoci klientům vytvořit a zavést do praxe efektivní a účinné PR a marketingové nástroje, které vybudují skvělý vztah s veřejností, důvěru, vytvoří poptávku a následně způsobí růst jejich tržeb. S výsledkem spolupráce jsme spokojeni ve chvíli, kdy náš klient má PR a marketingové nástroje, které mu zajistí dlouhodobé přežití.“

PROČ S NÁMI?

Nepatříme mezi největší hráče na trhu, ale o to víc se snažíme. I přesto, že jsou v našem týmu profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a celkový výsledný produkt je na velmi vysoké úrovni, naše kalkulace je férová.

Pokud tedy hledáte média, která vás odliší od konkurence, polidští vás a chybí ve vaší PR a marketingové mozaice, jste u nás správně. Pojďte s námi na oběd a zjistěte více o tom, co vám může přinést váš vlastní firemní časopis, firemní profil, e-booksprávný obsah.

Těšíme se

Tým PROSPECTEA Česká republika, s.r.o.

121Vydaných časopisů

1980Vyprodukovaných stran

427100Realizovaných výtisků

7965600Vytištěných stran

 

 

Náš tým

 

dsc_0245_uprZdeňka Škochová, výkonná ředitelka

Zdeňka byla na startu produkování PR materiálů pro naše klienty. Vytvořila profesionální tým redaktorů, korektorů, grafiků, copywriterů a produkčních manažerů, potřebný pro hladký průběh projektu na klíč.

Je u startu každé zakázky. Na základě představ a potřeb klienta připraví strategii, která odpovídá jeho požadavkům. Sestaví tým, který má danou zakázku na starost a následně dohlíží na jeho realizaci.
Pod jejím vedením byly již vyprodukovány desítky firemních časopisů. Je konzultantka a nadšenkyně do vytváření PR obsahu. Pracuje s myšlenkou, že produkce pozitivního obsahu firmám, které mají co říci a mají za sebou hodnotný produkt nebo službu, je cesta, jak potvrdit jejich dobrou práci uvnitř i venku firmy. Čím více takového obsahu bude, tím budou mít firmy pevnější základnu pro svůj rozvoj. S dobrou komunikací a dobrými vztahy je život příjemnější.

 

Romana Točíková, asistentka marketingu a prodeje

Romana má na starosti chod kanceláře, komunikaci s klienty, spravuje firemní web a sociální sítě. Připravuje e-mailové kampaně. Přemýšlí, jak pomoci v tom, aby se obchody hýbaly. Podporuje firemní marketing.

 

 

 

 

 

 

denisa-3Denisa Kmeťová, produkční manažerka

Denisa řídí produkci PR materiálů a je tady pro vás. Je dalším pevným bodem našeho týmu a skutečným profesionálem ve své práci. Má za sebou desítky firemních časopisů a dalších materiálů, které jsou chloubou nejen našich klientů, ale také naší.

 

 

 

 

 

Gabriela Pšeničková webGabriela Pšeničková, produkční manažerka

Gabrielu provází novinařina a produkční práce již od střední školy. Jsme rádi, že své 18leté zkušenosti může uplatnit právě u nás. Můžete si být jistí, že má váš projekt pevně ve svých rukách od začátku do konce.

 

 

 

 

 

Prospectea Kollner Jana

Jana Kollner, produkční manažerka

Jana vás provede celým vaším projektem s péčí, která je jí vlastní. S produkcí je spojen celý její profesní život a svou práci má opravdu ráda. Kdykoliv se na ni obrátíte, udělá všechno pro to, aby vám vyšla vstříc.

 

 

 

 

 

 

Další členové našeho týmu jsou profesionální grafici, redaktoři, copywriteři, korektoři a kreativci.

Print