Služby

SYNERGY MAGAZINE

Společnost Synergy Club s.r.o., jež provozuje fitness a wellness club SYNERGY CLUB ANDĚL, se rozhodla vydávat každý čtvrtrok firemní časopis Synergy Magazine. Je to další benefit pro jejich členy. Možnost, jak se navzájem ještě lépe poznat a nechat se inspirovat. Hlavními tématy jsou sport, posilování, relaxace, správné stravování a představení členů. Nechte se ke zdravému životnímu stylu inspirovat i vy.

 

Synergy Club Anděl

PRINT PARTNERS REVUE

Do světa kancelářského tisku vám zavede časopis Print Partners Revue. Vedle rozhovoru si přečtete odborný článek k určitému tématu, představí vám několik novinek a aktualit.

PPR_25 let

Lite magazín

Magazín jazykové školy LITE vám odhalí nejen zajímavosti ze světa anglického jazyka, ale také vám například nastíní její historii. V každém čísle na vás čeká několik zajímavých rozhovorů jak s lektory tak i spokojenými studenty. Nahlédnete do samotného dění školy a v neposlední řadě vás naučí několik slovíček či frází.

LITE 7.8. 2018

Můj domov

Časopis úklidové společnosti Ksena, spol. s r.o. vám představí nejen své zaměstnance, kteří vám odhalí, co je na jejich práci nejvíce baví a co jim dělá radost, ale nechybí ani pár slov spokojených klientů. Můžete si dopodrobna přečíst, čemu se přesně společnost Ksena s.r.o věnuje a co je jejich cílem.

Basic

Basic, tak se jmenuje časopis stejnojmenné základní a mateřské školy. Dozvíte se v něm, kdo děti učí, můžete si prohlédnout fotky ze života školy a v každém čísle nechybí ani zajímavý rozhovor. Rozebereme odborné téma a na školu se podíváme očima rodičů.

UOL REVUE

Světem účetnictví vás provede časopis UOL Revue. Chcete se dozvědět, co vás v účetnictví čeká a nemine? Na co byste se měli připravit? Pak je časopis přesně pro Vás. Přečtete si několik odborných článků, rozhovorů, jak s klienty tak spokojenými zaměstnanci. A v neposlední řadě se dozvíte novinky a inovace v účetním systému samotné firmy. Společnost UOL se rozrůstá i za hranice. Představujeme novinku UOL Revue ve slovenštině.

UOL 31.7.

firemní časopis UOL Revue srpen 2017
firemní časopis UOL Revue duben 2017
firemní časopis UOL Revue prosinec 2015
firemní časopis UOL Revue leden 2012