Služby

PRINT PARTNERS REVUE

Do světa kancelářského tisku vám zavede časopis Print Partners Revue. Vedle rozhovoru si přečtete odborný článek k určitému tématu, představí vám několik novinek a aktualit.

Lite magazín

Magazín jazykové školy LITE vám odhalí nejen zajímavosti ze světa anglického jazyka, ale také vám například nastíní její historii. V každém čísle na vás čeká několik zajímavých rozhovorů jak s lektory tak i spokojenými studenty. Nahlédnete do samotného dění školy a v neposlední řadě vás naučí několik slovíček či frází.

Můj domov

Časopis úklidové společnosti Ksena, spol. s r.o. vám představí nejen své zaměstnance, kteří vám odhalí, co je na jejich práci nejvíce baví a co jim dělá radost, ale nechybí ani pár slov spokojených klientů. Můžete si dopodrobna přečíst, čemu se přesně společnost Ksena s.r.o věnuje a co je jejich cílem.

Basic

Basic, tak se jmenuje časopis stejnojmenné základní a mateřské školy. Dozvíte se v něm, kdo děti učí, můžete si prohlédnout fotky ze života školy a v každém čísle nechybí ani zajímavý rozhovor. Rozebereme odborné téma a na školu se podíváme očima rodičů.

UOL REVUE

Světem účetnictví vás provede časopis UOL Revue. Chcete se dozvědět, co vás v účetnictví čeká a nemine? Na co byste se měli připravit? Pak je časopis přesně pro Vás. Přečtete si několik odborných článků, rozhovorů, jak s klienty tak spokojenými zaměstnanci. A v neposlední řadě se dozvíte novinky a inovace v účetním systému samotné firmy. Společnost UOL se rozrůstá i za hranice. Představujeme novinku UOL Revue ve slovenštině.

firemní časopis UOL Revue srpen 2017
firemní časopis UOL Revue duben 2017
firemní časopis UOL Revue prosinec 2015
firemní časopis UOL Revue leden 2012