Technika

Backbone

Jak vaše firma roste a kolegy máte v různých částech Čech i Evropy, přijde vám vhod médium, které rozproudí komunikaci mezi jednotlivými články řetězu. I to byl důvod, proč se společnost Backbone rozhodla začít vydávat svoje interní noviny BackNews. Je to místo, kde se představí úspěšní kolegové a parťáci i projekty a novinky týkající se chodu společnosti. Nechybí ani jazykový koutek, soutěž nebo komiks.

Ve výškách s Carl Stahl

Společnost Carl Stahl vydává firemní časopis Ve výškách. Časopis obsahuje rubriky ze života firmy i zkušenosti přímo z praxe. Provede vás po světě, kde všude se můžete setkat s jejich produkty a komplexními službami v oblasti lanové, zdvihací, bezpečnostní a vázací techniky.

Technoviny

Jak už z názvu vypovídá, Technoviny patří do světa techniky, a to přesně do světa průmyslová chemie, lepidel, odmašťovačů a elektrod. Jedná se o magazín společnosti Tech-lit s.r.o. Časopis obsahuje vedle české verze i verzi slovenskou.  Rubrika Technovinky vám představí novinky ze světa průmyslu, zjistíte, kdo je kdo ve firmě a koumák Vojta v každém čísle otestuje výrobek společnosti Tech-lit s.r.o.

K – NEWS

Magazín ze světa výsekových forem K-News patří společnosti Karel Kaňák, s.r.o. Zajímavostí je, že se vedle české dělá také maďarská verze. V každém čísle se dozvíte několik aktualit z oboru, rozhovor s klientem i zaměstnancem a součástí každého čísla je i poradna pro zákazníka.

Géčko

Časopis Géčko je průvodcem (nejen) světem hadic a těsnění. Společnost GUMEX, spol. s r.o. vám v každém čísle představí novinku z oboru, podíváte se do výroby a dozvíte se několik zajímavých informací od klientů i spokojených zaměstnanců.

Světlovody

Jak už je z názvu zřejmé, časopis společnosti Lightway s.r.o. se zabývá hlavně světlovody. Můžete si přečíst recenze spokojených klientů, novinky a zajímavé informace z oboru a nechybí ani pohled do „zákulisí“ firmy.

firemní časopis SVĚTLVODOY
firemní časopis SVĚTLOVODY srpen 2012